ESMAT s.r.o.

O firmě

Koupelnové studio a stavebniny ESMAT s.r.o. je v současné době významným dodavatelem stavebního materiálu a vybavení koupelen na Vyškovsku. Působíme zde od r. 2012 a za tu dobu jsme si získali mezi zákazníky stálou klientelu a svými službami se snažíme si toto postavení udržet a zlepšovat.

Nabízíme kompletní sortiment stavebních materiálů a vybavení koupelen v prodejním areálu ve Vyškově na ulici Cukrovarská (v areálu bývalého školního statku). Zde byla vybudována prodejna stavebnin a koupelnové studio se vzorkovnou o celkové ploše 500 m2. Zároveň zde vzniklo zázemí a skladovací prostory pro prodej.

Koupelnové studio nabízí komplexní služby při realizaci stavby nebo rekonstrukce Vaší koupelny a interiéru. Je to především velký výběr obkladů a dlažeb za zajímavé ceny ve vzorkovně, jejíž součástí jsou i vzorové koupelnové kóje, grafický návrh koupelny ZDARMA (za splnění podmínky odběru zboží) apod.

Prodejna poskytuje velký výběr nářadí, barev a nátěrů, stavební chemie, spojovacího materiálu a dalších doplňků pro stavebníky a kutily. Součástí prodejny je prezentace interiérových dveří a laminátových a vinylových plovoucích podlah i podlahových krytin z PVC.

Prodejní areál umožňuje držet skladem kompletní sortiment stavebnin pro hrubou stavbu, zateplení fasád a konstrukcí, izolace staveb, venkovní betonové dlažby, výztuže monolitických kontrukcí, venkovní kanalizace apod.

Samozřejmostí je dnes i nabídka dalších služeb, které Vám ulehčí realizaci Vaší stavby:

Doprava zboží na stavbu včetně vykládky hydraulickou rukou.

Zpracování individuální cenové nabídky ZDARMA. Možnost výpočtů spotřeby vybraných materiálů na základě projektové dokumentace.

Grafické návrhy koupelen pro naše zákazníky ZDARMA (za splnění podmínky odběru zboží)

Poradenství na prodejně nebo řešení problémů na stavbě v rámci technické podpory našich dodavatelů.

Poptávkový formulář

K poptávce můžete vložit přílohu, například projektovou dokumentaci apod.
ESMAT s.r.o. Cukrovarská 478/55, 682 01 Vyškov Vyškov 517 330 080 info@esmat.cz